Otse põhisisu juurde

Universum, palun tee see võimalikuks!

Vahel tuleb oma soov kõva häälega välja öelda, et see täide läheks! Järgnev postitus räägibki ühest minu südamesoovist. 

Mulle nii meeldib minu praegune elukorraldus. Mulle meeldib, et olen lapsega kodune ema, ent samas on mul võimalik lapse kõrvalt kirjutada ja luua. 

Mulle meeldivad meie rahulikud hommikud ja pikad jalutuskäigud. Mulle meeldivad hetked kui istun Oskariga koos põrandal ja uurin temaga koos raamatuid ja mänguasju. Mulle meeldib kui ta ronib mulle sülle ja ütleb: "Aitäh! Aitäh! Aitäh!" Mulle meeldivad hetked kui laps magab ja ma saan hiilida oma kirjutamise salamaailma, lugeda või lihtsalt mõelda enda mõtteid. Mulle meeldib, et valin oma elutempo ja tööülesanded ise. See, mida ma praegu elan, on peaaegu mu unistuste elu! 

AGA uue aasta alguses saab mul emapalk läbi ja see idülliline vaikelu ei pruugi enam jätkuda. Minu kirjutamised ja esinemised annavad pisut lisasissetulekut, aga ainult nendest siiski ära ei ela. Niisiis peaksin justkui minema tööle tagasi, aga tegelikult soovin olla edasi kodus, pühenduda oma lapsele ja oma loomingule! 

Ma tahan nautida seda Oskari kasvamise aega, sest see on nii eriline aeg! Teisalt soovin anda Oskarile aega küpseda, enne kui panen ta lasteaeda või lastehoidu. Kuivõrd ta oli enneaegne, siis talle kulub see järgikasvamisaeg marjaks ära. Ta on meil selline väike nunnu memmekas veel! 

Ka loomingulises köögis, (lisaks artiklite kirjutamisele), on mind ootamas üks uus, õrn algus – ühe uue raamatu idee. Nimelt koputas üks lugu mu õlale ja ütles, et ma olen õige inimene, et teda ellu kutsuda. Sedakorda taas pärimuslikel ainetel proosajutustus, mis läheb stilistilises mõttes pisut tagasi "Hundihüüdja" radadele. Ma armastan kirjutamist ja lugude kanaldamist maailma!

Minu südamesoov on, et ma saan jätkata oma emapuhkust ja samas on mul ka rahaline vabadus ja turvatunne. 

Praegu näen selle jaoks järgmisi võimalusi: 

💛Ma võidan lotoga vähemalt aasta jagu "emapalka" juurde! 

💛Ma saan loomingulisi stipendiume! 

💛Saan mingi huvitava, pikaajalise loomingulise tellimuse, kus honorori makstakse osade kaupa tööprotsessi käigus või kohe korraga suurem summa! 

💛Mu juba loodud looming toob mulle ootamatu tulu! 

💛Universum toob minuni mingi muu imelise võimaluse, mida ma ise ei oska välja pakkuda! 

Ma usun, et universumis on olemas võimalus, kuidas saan oma emapuhkust jätkata! 

Aitäh! Aitäh! Aitäh! Aitäh! 

Oskariga tema esimesel sünnipäeval.  
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Depressioonist võib jääda sõltuvusse!

NB! Selles postituses jagatud mõtted on suunatud vaimse tervise probleemide ennetamiseks. Juhul kui juba on tekkinud depressioon või mõni muu vaimse tervise häire, tuleb sellele läheneda teaduspõhiselt.   Sain hiljuti raamatut "Zen ja oskus olla õnnelik" lugedes teada, et need rakud, mis on tekkinud meie kehas sellel ajal, kui olime kurvad või masendunud, janunevad hiljem kurbuse ja masenduse järgi ning annavad seda infot omakorda järgmistele rakkudele edasi. Samas õnnelikel hetkedel tekkinud rakud, kannavad edasi õnnelikku informatsiooni, oskavad tunda õnnetunnet ja janunevad heade tunnete järgi. (Olgu öeldud, et ühes tunnis tekib inimkehas umbes 18 miljardit uut rakku.)   See avastus kinnitas minu jaoks veelkord, et kurvameelsuses "mõnuleda" pole mõtet. (Mina kippusin kunagi mõnulema.) Kui on raske, paha, ebamugav, pole mõtet selle tunde sisse järjest sügavamale kaevuda. Sellel ajal kui me selles tundes püherdame, toodab meie keha depressiooni järgi janunevaid rak

Ma väärin armastust!

Enesearmastuse seos õnnega on väga otsene ning olen sellel teemal ka varem siin blogist kirjutanud. Nagu kord ütlesin: m e saame püsivat õnne kogeda vaid siis, kui meil on terve enesehinnang – igal muul juhul on õnn vaid kassikuld. Elu paneb enesearmastust pidevalt proovile ning seepärast on see teema, millega on alati võimalik veel sügavamale minna.  Ma sain eile kaks uudist korraga, mis panid mu enesetunde võbelema ja äratasid minus väärtusetuse tunnet. Tundsin, kuidas meeleolu langes, hakkasin peas ühte ja samu mõtteid ketrama ja muutusin pahuraks. "Ma annan endast parima, aga tulemused on ikkagi kesised. Järelikumalt ma ei väärigi paremaid tulemusi ja olengi üks väärtusetu ja mõtetu inimene," käisid mõtted mu peas ringi. Õnneks olen endaga piisavalt palju tööd teinud ja märkasin, mis mu sees toimub ning ütlesin STOP!  Küsisin kõigepealt, mida ma saan enda heaks teha ja kohe tuli kiire vastus, et teen endale ühe mõnusa tassi täie teed.  Seejärel meenus mulle koolitaja Kai